BDT SIS-330 Feeder digitālās drukas iekārta

PDF
BDT SIS-330 Feeder
3 490 €
Sazināties ar pārdevēju
Piezvaniet man
BDT SIS-330 Feeder digitālās drukas iekārta - Machineryline
BDT SIS-330 Feeder digitālās drukas iekārta | Attēls 1 - Machineryline
BDT SIS-330 Feeder digitālās drukas iekārta | Attēls 2 - Machineryline
BDT SIS-330 Feeder digitālās drukas iekārta | Attēls 3 - Machineryline
BDT SIS-330 Feeder digitālās drukas iekārta | Attēls 4 - Machineryline
BDT SIS-330 Feeder digitālās drukas iekārta | Attēls 5 - Machineryline
BDT SIS-330 Feeder digitālās drukas iekārta | Attēls 6 - Machineryline
BDT SIS-330 Feeder digitālās drukas iekārta | Attēls 7 - Machineryline
BDT SIS-330 Feeder digitālās drukas iekārta | Attēls 8 - Machineryline
BDT SIS-330 Feeder digitālās drukas iekārta | Attēls 9 - Machineryline
BDT SIS-330 Feeder digitālās drukas iekārta | Attēls 10 - Machineryline
Ieinteresēja sludinājums?
1/10
PDF
3 490 €
Cena bez PVN
4 153,10 €
Cena ar PVN
Paziņot man par cenas izmaiņām
Sazināties ar pārdevēju
Atrašanās vieta: Vācija Langenfeld (Rheinland)6669 km to "United States/Columbus"
Numurs pārdevēja katalogā: 50018593
Ievietošanas datums: vairāk par 1 mēnesi
Stāvoklis
Stāvoklis: lietots
Papildu pakalpojumi

Papildu informācija — BDT SIS-330 Feeder digitālās drukas iekārta

Krievu valoda
В этом предложении вы покупаете подержанное устройство подачи «BDT SIS-330 Feeder»



Объект продажи:

1 x BDT SIS-330 Feeder



Состояние:


Это предложение для подержанного устройства, которое может иметь признаки использования (незначительные царапины или пожелтение).
(незначительные царапины или пожелтение) может показать.


Упаковка и отправка:

Вы можете осмотреть устройство в рабочее время. Пожалуйста, договоритесь о встрече для этого!

Морская упаковка и доставка по всему миру по запросу!

Для получения дополнительной информации вы, конечно, можете связаться с нами лично.
Svarīgi
Pārdevēja sniegtais apraksts. Lūdzu, precizējiet visas detaļas pie pārdevēja.
Padomi iegādei
Drošības padomi
Pārdevēja pārbaude

Ja Jūs esat nolēmuši iegādāties tehniku par zemu cenu, pārliecinieties, ka sazināties ar reālo pārdevēju. Uzziniet pēc iespējas vairāk informācijas par tehnikas pārdevēju. Viens no krāpniecības veidiem - uzdot sevi par reāli eksistējošu kompāniju. Ja jums ir radušās šaubas, sazinieties ar mums papildus kontroles veikšanai, izmantojot atsauksmju formu.

Cenas pārbaude

Pirms jūs izlemjat veikt pirkumu, uzmanīgi izskatiet vairākus pardošanas piedāvājumus, lai saprast vidējo cenu jūsu izvēlētajam tehnikas modelim. Ja piedāvājuma cena ir daudz zemāka kā analoģiskiem piedāvājumiem, aizdomājieties. Liela cenu starpība var būt saistīta ar slēptiem defektiem vai ar pārdevēja mēģinājumu veikt krāpnieciskas darbības.

Nepērciet preces, kuru cena atšķiras no vidējās cenas uz analoģisku tehniku.

Nepiekrītiet abšaubāmām ķīlām un preces priekšapmaksai. Šaubu gadījumā nebaidieties precizēt detaļas, palūgt papildus fotogrāfijas un dokumentus uz tehniku, pārbaudiet dokumentu autentiskumu, uzdodiet jautājumus.

Aizdomīga priekšapmaksa

Pats populārākais krāpniecības veids. Negodīgie pārdevēji var pieprasīt noteiktu avansa summu, lai "rezervēt" jūsu tiesības uz tehnikas pirkumu. Tādā veidā krāpnieki var savākt lielu naudas summu un pazust, bez kontakta iespējām ar viņiem.

Šādi krāpšanas veidi var ietvert:
  • Priekšapmaksas pārskaitījums uz karti
  • Neveiciet preikšapmaksu bez dokumentu noformēšanas, kas apstiprina naudas nodošanas procesu, ja komunikācijas laikā jums rodas šaubas par pārdevēju.
  • Pārskaitījums uz "pilnvarotas personas" kontu
  • Šādam lūgumam ir jārada bažās, visdrīzāk jūs kontaktējaties ar krāpnieku.
  • Pārskaitījums uz kompānijas kontu ar līdzīgu nosaukumu.
  • Esiet uzmanīgi, krāpnieki var maskēties zem populārām kompānijām, ieviešot nelielas izmaiņas nosaukumā. Nepārskaitiet naudu, ja nosaukums izraisa šaubas.
  • Savu rekvizītu ievietošana reāla uzņēmuma rēķinā
  • Pirms veikt apmaksu, pārbaudiet, vai norādītie rekvizīti ir korekti un vai tie attiecas uz norādīto uzņēmumu.
Atradāt krāpnieku?
Ziņojiet mums
Drošības padomi
PDF
Līdzīgie sludinājumi
3 490 € Bez PVN
Digitālās drukas iekārta
Vācija, Langenfeld (Rheinland)
Kopierer-Welt GmbH
Sazināties ar pārdevēju
3 490 € Bez PVN
Digitālās drukas iekārta
Vācija, Langenfeld (Rheinland)
Kopierer-Welt GmbH
Sazināties ar pārdevēju
3 490 € Bez PVN
Digitālās drukas iekārta
Vācija, Langenfeld (Rheinland)
Kopierer-Welt GmbH
Sazināties ar pārdevēju
Pārdodat tehniku?
Dariet to kopā ar mums!
3 250 € Bez PVN
Digitālās drukas iekārta
Vācija, Langenfeld (Rheinland)
Kopierer-Welt GmbH
Sazināties ar pārdevēju
3 490 € Bez PVN
Digitālās drukas iekārta
Vācija, Langenfeld (Rheinland)
Kopierer-Welt GmbH
Sazināties ar pārdevēju
3 490 € Bez PVN
Digitālās drukas iekārta
Vācija, Langenfeld (Rheinland)
Kopierer-Welt GmbH
Sazināties ar pārdevēju
3 250 € Bez PVN
Digitālās drukas iekārta
Vācija, Langenfeld (Rheinland)
Kopierer-Welt GmbH
Sazināties ar pārdevēju
3 490 € Bez PVN
Digitālās drukas iekārta
Vācija, Langenfeld (Rheinland)
Kopierer-Welt GmbH
Sazināties ar pārdevēju
2 990 € Bez PVN
Digitālās drukas iekārta
Vācija, Langenfeld (Rheinland)
Kopierer-Welt GmbH
Sazināties ar pārdevēju
2 990 € Bez PVN
Digitālās drukas iekārta
Vācija, Langenfeld (Rheinland)
Kopierer-Welt GmbH
Sazināties ar pārdevēju
3 990 € Bez PVN
Digitālās drukas iekārta
Vācija, Langenfeld (Rheinland)
Kopierer-Welt GmbH
Sazināties ar pārdevēju
2 990 € Bez PVN
Digitālās drukas iekārta
Vācija, Langenfeld (Rheinland)
Kopierer-Welt GmbH
Sazināties ar pārdevēju
3 890 € Bez PVN
Digitālās drukas iekārta
Vācija, Langenfeld (Rheinland)
Kopierer-Welt GmbH
Sazināties ar pārdevēju
3 990 € Bez PVN
Digitālās drukas iekārta
Vācija, Langenfeld (Rheinland)
Kopierer-Welt GmbH
Sazināties ar pārdevēju
2 990 € Bez PVN
Digitālās drukas iekārta
Vācija, Langenfeld (Rheinland)
Kopierer-Welt GmbH
Sazināties ar pārdevēju
3 990 € Bez PVN
Digitālās drukas iekārta
Vācija, Langenfeld (Rheinland)
Kopierer-Welt GmbH
Sazināties ar pārdevēju
2 990 € Bez PVN
Digitālās drukas iekārta
Vācija, Langenfeld (Rheinland)
Kopierer-Welt GmbH
Sazināties ar pārdevēju
5 990 € Bez PVN
Digitālās drukas iekārta
Vācija, Langenfeld (Rheinland)
Kopierer-Welt GmbH
Sazināties ar pārdevēju
7 990 € Bez PVN
Digitālās drukas iekārta
Vācija, Langenfeld (Rheinland)
Kopierer-Welt GmbH
Sazināties ar pārdevēju
8 490 € Bez PVN
Digitālās drukas iekārta
Vācija, Langenfeld (Rheinland)
Kopierer-Welt GmbH
Sazināties ar pārdevēju